Ve středu si to rozdáme s účastníkem evropských pohárů.

Preview: BK JIP Pardubice: NH Ostrava

Datum: 28.12.2016, 17:00

Místo: Tipsport Aréna

Kolo: 17

Po pohárové výhře nad Brnem nás čeká poslední zápas v tomto roce. Ve středu zajíždíme do Pardubic.

Náš druhý letošní účastník evropských pohárů si zatím drží 2. místo s bilancí 13:3.

Tým kouče Senderse výborně diriguje rozehrávač Burnett, který se ukazuje jako skvělý předsezónní tah vedení východočeského klubu. Dále v týmu najdete ligové stálice v podobě Radka Nečase, Kamila Švrdlíka či Dušana Panduly.

Tým pak ještě doplňuje dravé mladí, které dostává poměrně dost prostoru nejen v KNBL, ale také v evropských pohárech.

Náš tým je po pohárovém vítězství nad Brnem v dobré náladě. Pokud zopakujeme dobrý kolektivní výkon založený na precizní obraně, tak máme šanci v Pardubicích uspět.

Zápas můžete sledovat na TVCOM či si můžete udělat cestu do města perníků.

Jan Koloničný k zápasu: „Po úspěšné pohárové loupeži v Brně se jedeme utkat s týmem, který momentálně drží druhou příčku tabulky. Pokud budeme koncentrovaně bránit celých 40 minut zápasu, máme šanci v Pardubicích uhrát slušný výsledek.“