Akce Každý koš pomáhá je opět tu!

Zapojte se do této akce i vy!

ČÍST DÁLE

15. 12. 2016

Vážení basketbaloví fanoušci,

již 11. ročník charitativní akce Každý koš pomáhá je tu! Basketbalisté a kluby Kooperativa NBL opět spojí své síly, aby pokračovali v tradiční pomoci potřebným.

 

Český basketbal a Česká televize už od roku 2007 pravidelně pomáhají a pomohly již vylepšit řadu životů, se kterými se překážky osudu nepáraly. Do začátku druhého desetiletí života získala tradiční charita silného partnera. Stala se jím organizace Konto Bariéry.

 

V letošním ročníku budou hned dva příjemci, lépe řečeno příjemkyně. Basketbalisté a fanoušci pomohou Janě Hanové , která je uvázána na invalidní vozík a po zhoršení zdravotního stavu potřebuje nový mechanický vozík a Míše Švajdové, která se zotavuje po úrazu, který utrpěla po střetu s tramvají v Praze na Florenci a potřebuje speciální rehabilitační pomůcky.

 

POZOR! Důležité je, že s novou dekádou přichází také nový formát dárcovské SMS, která je nyní DMS SPORTBEZBARIER posílaná na číslo 87 777. Cena DSM je 30 Kč, příjemce pomoci obdrží 28,50 Kč.

 

Děkujeme všem basketbalovým fanouškům, kteří se společně s námi zapojili do předchozích ročníků této jedinečné charitativní akce. Náš klub se letos zapojuje do KKP 17.12.2016 v domácím utkání proti Kolínu.

 

Partnerem projektu je stejně jako v loňském roce Kooperativa Faktor. Ukazatel atraktivity hry pod bezednými koši znovu podpoří KKP. Generální partner NBL Kooperativa za každou smeč v období, kdy se koná KKP, přispěje 500 Kč a za každý alley-oop 1 000 Kč. A to i v rámci Kooperativa NBL All Star Game v Děčíně, která se koná 29. prosince 2016 a o podobné kousky v ní není nouze. Vše v rámci hesla „Kooperativa Faktor – více košů, více zábavy, více pomoci“.

 

Děkujeme za vaši pomoc

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále