V sobotu přivítáme Kolín.

V sobotu nás čeká poslední domácí zápas roku 2016.

ČÍST DÁLE

16. 12. 2016

NH Ostrava – BK Geosan Kolín

Datum: 17.12.2016

Kolo: 16

Místo: hala Tatran

 

 

Vzájemná bilance:  https://goo.gl/CGaqTH

 

V sobotu odehrajeme poslední domácí zápas tohoto roku.  Jako soupeře tentokrát přivítáme silný Kolín.

Ten před touto sezónou značně posílil.  Z našeho klubu přišli Adam Číž a a Garret Kerr. Třetí posilou je Bojan Maleševič. Do týmu ještě zavítal Chris Dixon na pozici rozehrávače.

A to z toho důvodu, že Adam Číž je stále ještě připraven hrát.  V tabulce prozatím drží svěřenci trenéra Benačka 6. místo. s bilancí 8:7. V posledním zápase porazili doma Slunetu v poměru 88:75.

 

To naši hráči si v pondělí přivezli z Prostějova další venkovní porážku. S Orli jsme drželi krok jen chvíli a především díky nedůsledné obraně jsme je nechali rozehrát, domácí stříleli z volných pozic a nakonec zaslouženě vyhráli 88:63.

 

Kouč Medvecký tento zápas zhodnotil takto: „Nechtěli jsme pustit Prostějov do jeho hry a to se nepovedlo, už za poločas jsme dostali 50 bodů. S takovou obranou nemůžeme vyhrát nikde, natož v Prostějově. Při obraně pick-and-rollu nás rozebíral Marko, který nacházel volné střelce na perimetru, a ti dávali.“

 

Dan Klímek: „Po vysoké prohře v Prostějově, kdy jsme zcela propadli v obraně, se budeme snažit  opět zvítězit a na domácí palubovce Kolín porazit.“

 

Pokud budeme takhle bránit i v sobotu, tak na úspěch proti Kolínu, můžeme zapomenout. Je třeba zopakovat výkony proti Svitavám či Děčínu a rozloučit se doma s rokem 2016 vítězně. Dojděte všichni, budeme vás potřebovat!

 

 

https://goo.gl/mBWTBN - Pozvánka na zápas

https://goo.gl/gbrJMb - FB event

https://goo.gl/eZfeOv - TVCOM

https://goo.gl/5g82Yr - Livestats:

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále