Měsíc prosinec začínáme v Hradci.

Sérii venkovních zápasů zahajujeme na Třebeši.

ČÍST DÁLE

2. 12. 2022

Preview: Královští Sokoli: NH Ostrava

Kolo:11.

Datum: 3.12.2022

 

Poslední měsíc v roce 2022 začnou ostravští basketbalisté venkovním zápasem na půdě Hradce Králové. Celek z Královehradeckého kraje se momentálně krčí na posledním místě tabulky s bilancí 2 výher a 8 porážek. A i tato nelichotivá bilance byla nejspíše jedním z důvodů, proč došlo k obměně kádru. Do Hradce nedávno přišel nedávno Lamb Autrey, který sice začal sezónu v Kolíně,nicméně nakonec zakotvil v jiném celku KNBL  A měl by zejména zkvalitnit perimetr a hru dopředu. 

Ostravané v minulém kole konečně zabrali a přerušili sérii porážek povedeným zápasem proti Slávii Praha. Na nováčka sezóny vlétli a rychle si vybudovali velmi slibný náskok. Povedenou partii odehrál nejen Radukič s Morganem, ale svým dílem pomohl také Štěpán Svoboda či nová posila Mathon. 

Sobotní zápas můžete opět sledovat na odkazu níže.

Saša Jankovič před zápasem: Zítra nás čeká duel na půdě Hradce. To nedávno posílilo o Autreyho, jenž má přinést sílu a kvalitu. Toho se však nebojíme a chceme vyhrát!"

Štěpán Svoboda: " Do Hradce určitě jedeme s jasným cílem. Chceme navázat na výkon z posledního zápasu, a přivézt první venkovní výhru."

TVCOM: https://bit.ly/3VtMcyc

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále