Netradičně v neděli zavítáme do Děčína.

V neděli na sever Čech.

ČÍST DÁLE

27. 10. 2022

Preview: BK Armex Děčín vs NH Ostrava 

Kolo: 7. kolo

Datum: 30.10. 2022

V neděli 30. října čeká ostravské basketbalisty dlouhá cesta na sever Čech. K 7. kolu zavítají na horkou půdu aktuálního lídra tabulky z Děčína. Pokud vás to překvapuje, že jsou zrovna Válečníci na špici tabulky, tak je to odraz reality. Svěřenci trenéra Grepla měli famózní start do soutěže. Z dosavadních šesti kol se museli sklonit pouze před Kolínem. Ba co víc, mohou se pyšnit skalpem hegemona z Nymburka, kterého porazili na domácí palubovce. Silní jsou Válečníci zejména doma, kde je žene plná hala nadšených fanoušků, kteří dokáží znervóznět lecjakého soupeře. 

V loňské sezóně se s NH utkali hned čtyřikrát a vyšli s bilancí 2:4. Obě výhry nasbírali právě doma. V letošní sezóně se tým opírá zejména o bodovou produkci svého ústředního rozehrávače Ty Nicholse, jenž za zápas nasbírá v průměru 17 bodů. Dále nesmíme zapomenout na české zkušené hráče Matěje Svobody, Tomáše Pomikálka nebo Filipa Kroutila. Důležitou roli hraje také Anthony Walton, jenž je velmi plodný v kolonce asistencí (6,8/zápas).

Ostravané po poslední nešťasné porážce na domácí půdě od Slunety se budou chtít jistě zpět dostat na vítěznou vlnu. 

Zápas můžete sledovat opět na TVCOM. Odkaz níže.

Saša Jankovič před zápasem: " Netradičně v neděli jedeme přes celou zemi do Děčína. Válečníci jsou prozatím zcela zaslouženě lídry soutěže, navíc doma skolili i Nymburk. Víme, kde je jejich největší síla a budeme se jim snažit, co nejvíce zatopit. Po prohře doma od Ústí se chceme vrátit k tomu, co nás do té doby nejvíc zdobilo."

TVCOM: https://bit.ly/tvcomdecinnhostrava

 

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

75:95

21:2038:3954:66

6. 4. 2024 18:00

SH Gymnázia Olomouc - Olomouc, 12. kolo - Skupina A2

AKTUÁLNÍ POZICE V TABULCE

1. MÍSTO

Skupina A215 VÝHER / 19 PROHER (44.1 %)