V sobotu dorazí Brno!

V sobotu je na programu 4. kolo KNBL

ČÍST DÁLE

12. 10. 2017

review: NH Ostrava: MMCITÉ + Brno

Datum: 14. 10. 2017

Čas: 17:30

Kolo: 4

 

Ve 4. Kole Kooperativa NBl se opět ukážeme našim domácím fanouškům a to v zápase s Brnem.

Tým z druhého hlavní města naší republiky má prozatím bilanci dvou výher a jedné porážky.  Ve středu porazil na domácí palubovce Jindřichův Hradec 108:93. Nejlepším střelcem domácích byl jejich nový rozehrávač Sullivan, autor 28 bodů. Jen tři body za ním zaostal pivot Jan Tomanec.

Nejen na toto duo si musíme dát v sobotu pozor. Nyní si představíme našeho sobotního soupeře.

Tým před sezónou převzal kouč  Dejan Jakara, který svým typickým způsobem a zápalem burcuje své svěřence v každém zápase. Do jeho týmu přišel před touto sezónou pivot Primorac, rozehrávač Sullivan a také Kevin Mays, kterého naši fanoušci dobře znají z minulé sezóny, kdy hájil naše barvy.

V týmu pak zůstal Jan Tomanec, Radek Pumprla a mladé pušky.

Náš tým měl po sobotní porážce od Opavy týden na to, aby zlepšil zejména komunikaci v obraně, která byla v sobotu velmi špatná. Výhra by nám velmi prospěla, a proto prosíme všechny naše věrné fanoušky, ať dorazí v sobotu na zápas v hojném počtu.

Na tento zápas si opět můžete koupit lístek online. Stačí kliknout na odkaz, který je níže.

 

FB:  http://bit.ly/2yfO04a

TVCOM: http://bit.ly/2gysrnM

Vstupenky: http://bit.ly/2xW5Jzl

Ohlasy po sobotním zápase:

Kouč Medvecký: „ My jsme měli katastrofální vstup do utkání a stálo nás to obrovské množství sil to otočit. Alfou a omegou bylo vyfaulovaní Stanojeviče, který se koncentroval na diskuzi s rozhodčími, kdy se dohadoval, jestli byl nebo nebyl faulován. Bez ústředního rozehrávače a jen se Zdeňkem Jakubu proti výborně hrající Opavě se hraje těžko. Tam se ten zápas ztratil a Opava si to pak v závěru pohlídala. Dala nám 100 bodů, trenérovi se to muselo líbit a divákům asi taky. My musíme pracovat dál a zlepšit komunikaci v obraně.“

 

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále