V sobotu přivítáme Kolín.

V posledním domácím zápase letošního roku se utkáme s Medvědy z Kolína.

ČÍST DÁLE

20. 12. 2019

Preview: NH Ostrava vs BC Kolín.

Kolo: 15.

Datum: 21.12.2019

V sobotním zápase přivítají ostravští basketbalisté tým z Kolína. Tento celek již v probíhajícím ročníku porazili na jejich palubovce  89:82. A byla to také jejich první výhra v sezóně. Výborně se v tomto zápase předvedl zejména Martin Nábělek, který svým typickým dravým způsobem dělal problémy kolínské defenzívě. Mimo to k výhře také pomohl 9 body. 

Od října proteklo spousty vody v řece a oba celky si prošly určitým vývojem. Kolínští do tohoto zápasu měli na svém kontě shodný počet výher jako domácí celek. 

Jestli se podaří navýšit počet výher, to se dozvíme již v sobotu večer. Zápas bude přenášet také Studio Basketbal. Kromě této možnosti můžete přenos sledovat také na TVCOM.

 

Z tábora soupeře:

Tým z  Polabí do letošní sezóny vstoupil s určitými cíli a posilami, které postupem času musel vyměnit . Z nově přichozích je dobré zmínit například Luku Igrutinoviče, kterého ostravské publikum dobře zná. Před pár lety tu platil za jednoho z nejlepších hráčů a to přitom přišel až v rozehrané sezóně. V týmu kouče Beneše platí za jednoho z klíčových hráčů na kterém celá hra Středočechů stojí i padá. Dále v týmu můžeme najít Adam Číže, Davida Machače, Theodora Dlugoše či polského legionáře Krafta. 

Partnerem zápasu je společnost Ridera. 

 

Pozvánka: http://bit.ly/pozvankamartas

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále