V sobotu přivítáme Pardubice.

Po dvou zápasech venku hrajeme konečně doma.

ČÍST DÁLE

23. 9. 2021

Preview: NH Ostrava vs BK JIP Pardubice

Kolo:3 

Datum: 25.9.2021, 17:30

Partner zápasu: OSTRA GROUP

 

V sobotu se po dvou venkovních zápasech představí ostravští basketbalisté také svým domácím fanouškům. Do haly Tatran přijedou tentokrát Pardubice. Ty mají za sebou úspěšný start do nové sezóny KNBL.  Ve středu na své palubovce poměrně hladce přehráli Děčín. Svého nejlepšího střelce našli v 19 bodovém Phil Henrym. Velice produktivní byl také Tomáš Vyoral a David Pekárek.  U hostů byl nejproduktivnější Matěj Svoboda.

Domácí celek musel ve středu zkousnout porážku na půdě Slunetě. Se svým sokem dlouho držel krok, ale nakonec byla rozhodujícím faktorem  přesnější muška domácí v kombinaci s doskoky. Tam hosty přeskákali. Hosty bodově držel zejména Vann, autor 19 bodů.


Z tábora soupeře.

Tým kouče Repeši, který tento celek převzal před touto sezónou, prošel určitými změnami. Směrem dovnitř kádru přišel Henry, Walton, Šafarčík či Pekárek. Z týmu pak postupně odešli Burnett, Dunans, Slanina, Merešš, Škranc, Heřman (ukončil kariéru). Dále v týmu zůstal Tkadlec, Svojanovský, Svoboda či zkušený Švrdlík.

Zápas můžete sledovat na TVCOM nebo se také podívat přímo do haly.

Klíčové je ovšem splnit následující podmínky:  

  ! potvrzení o negativním antigennim testu ne starší než 72 hodin. 

  ! negativní PCR test (max 7 dní starý)

  ! potvrzení o očkování covid 19 - 14 dní po kompletně ukončeném očkování.  

  ! lékařské potvrzení o prodelane nemoci covid-19 v posledních 180 dnech . 

  ! v hale je nutné mít nasazený respirator nebo roušku. 

  ! všechny osoby musí mít místo k sezení. 

 

Ohlasy před utkáním:

Saša Jankovič před zápasem: “V sobotu nás čeká zápas oproti velmi silnému týmu Pardubic, které mají jen ty nejvyšší ambice.  Máme za sebou 2 venkovní zápasy, které nám vzali hodně sil, ale věřím, že tomu hráči dají vše, co mají v sobě a s pomocí domácích fanoušků zabojujeme o výhru.” 

 

Jiří Dedek před zápasem “Čeká náš první domácí zápas v nové sezóně a to s velice silným soupeřem z Pardubic. Po prohraném duelu v Ústí n.L. máme dva dny na přípravu na soupeře, který se v přípravě prokazoval rychlou avšak organizovanou hrou. Do zápasu proto chceme přinést bojovnost, týmovou hru a vůli po vítězství.”

 

TVCOM:  https://bit.ly/nhpcetvcom

#tojebasketbal

#KooperativaNBL

#OVAvsPCE

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

75:95

21:2038:3954:66

6. 4. 2024 18:00

SH Gymnázia Olomouc - Olomouc, 12. kolo - Skupina A2

AKTUÁLNÍ POZICE V TABULCE

1. MÍSTO

Skupina A215 VÝHER / 19 PROHER (44.1 %)