Zítra nás čeká zápas sezóny!

Ve středu zajíždíme do Kolína k nejdůležitějšímu zápasu v sezóně.

ČÍST DÁLE

11. 4. 2023

Preview: Geosan Kolín: NH Ostrava
Kolo:14. kolo skupiny A1
Datum: 12.4.2023

V posledním kole nadstavbové části skupiny A1 zajíždí ostravští basketbalisté do Kolína. S tamějšími Medvědy sehrají velmi důležitý souboj.

Ostravané mohou v případě výhry získat tolik vytoužené 6. místo a vyhnou se tak zrádnému předkolu play off. Kolín rovněž nebudou nechat nic náhodě a po třech porážkách má jistě chuť zakončit poslední kolo A1 výhrou. O víkendu, stejně jako NH, své zápasy prohrál. Domácí prohráli na půdě Nymburka, NH se musela sklonit před ústeckou Slunetou. A to i navzdory faktu, že zápas se povedl Malikovi Morganovi a také Michalovi Svobodovi. Oba dva hráči dosáhli na dvojciferné číslo v kolonce nastřílených bodů.

Zápas začíná v 18 hodin a sledovat ho můžete na odkaze níže.

Adam Choleva k zápasu říká: " Všichni víme, co nás čeká za zápas. Bude to zápas typu play off, kdy bude dělat rozdíl každý míč, obrana či útok. Půjde o to, kdo půjde do zápasu lépe mentálně nastavený a více půjde za výhrou. Snažíme se na něj připravit, jak jen to jde, pro nás jde o veliký zápas. Do zápasu jdeme odhodlání udělat maximum pro úspěch."

Michal Svoboda k zápasu říká: " Ve středu nás čeká nejdůležitější zápas letošní sezóny. Všichni jsme si vědomi o co hrajeme a jsme připraveni do toho dát 120% a odvézt si z Kolína tolik chtěnou a potřebnou výhru."

TVCOM: http://bit.ly/3UpMvKG

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

75:95

21:2038:3954:66

6. 4. 2024 18:00

SH Gymnázia Olomouc - Olomouc, 12. kolo - Skupina A2

AKTUÁLNÍ POZICE V TABULCE

1. MÍSTO

Skupina A215 VÝHER / 19 PROHER (44.1 %)