Jindřichův Hradec si odváží vítězství o 5 bodů.

JH si na Tatranu připisuje druhou výhru v sezóně.

ČÍST DÁLE

1. 4. 2018

Preview: NH Ostrava vs Basket Fio banka Jindřicův Hradec :  89:94 (24:28,22:22, 15:26,28:18)

Kolo: 9. Kolo skupiny A2

Datum: 31.3.2018, 18:00

Dnes se ve sportovní hale Tatran odehrálo 9. kolo skupiny A2. Tentokrát byl soupeřem ostravských basketbalistů JH. Ten od začátku ročníku vyhrál jen 1. A po dnešním dramatickém zápase si připsal na své konto výhru číslo 2.

Od začátku byl tým od Vajgaru lepším týmem a především z trojkového oblouku byl dnes takřka neomylný.  Domácí se snažili oponovat stejnou mincí, ale ne vždy se to setkalo s úspěchem. V poločase byli ve vedení 50:46.

Ani nástup do třetí periody nenaznačoval, že by se ještě domácí mohli pomýšlet na výhru v tomto zápase. Do poslední čtvrtiny dokonce vstupovali s 16 bodovým mankem. To se povedlo během prvních 5 minut poslední periody stáhnout. Ba co víc, dokonce se dostali domácí do vedení.

Bohužel pro ně o něj svými vlastními chybami přišli a hosté si tak odvážejí cenné, ale po celkovém průběhu zasloužené vítězství.

Nyní čeká ostravský tým zápas proti USK Praha. Opět se představíme na domácí palubovce a to konkrétně ve středu v 18 hodin. Nejlepším střelcem domácího týmu byl s 28 body Stanojevič, u hostů se nejvíc bodově dařilo Stegbauerovi a Baštovi.

Kompletní technický zápis z technických důvodů není k dispozici. Za komplikace se omlouváme.