28. 2. 2018

Review: NH Ostrava vs MMCITÉ Brno : 77:63 (18:16, 41:22,56:43)

Datum: 28. 2. 2018

Čas: 17:30

Dnes jsme zahájili skupinu A2 zápasem s Brnem. S ním jsme měli před dnešním zápasem stejnou pozici v tabulce. A po dnešním zápase jsme poskočili před Brno.

Do zápasu jsme měli výborný start a díky výborné obraně v prvním poločase jsme se nakonec mohli radovat z výhry v poměru 77:63.

V útoku jsme v prvním poločase předváděli výborný basket, který jsme podpořili důslednou obranou. Ve druhé periodě jsme od našeho soka obdrželi jen 6 bodů a položili jsme základ pro dnešní výhru.

Ve druhém poločase jsme měli občas menší výpadek v obraně, dostali pár lehkých trojek, ale vždy jsme dokázali odskočit. V zápase jsme předvedli i pár efektivních zakončení a pohledných akcí.

Do skupiny A2 jsme tedy vstoupili vítězně. Další zápas nás čeká v sobotu v Kolíně.  Zápas můžete sledovat na TVCOM.

Body domácích: Woods a Blagojevič po 18, Stanojevič 13, Stojačič 12, Bohačík 10, Canada 4, Klímek 2

Body hostů: Primorac 19, Barry 16, Lelič 9, Tomanec 6, Hrabovský 5, Radulovič a Kozina po 4

Doskoky: 43:37