V sobotu do Kolína.

Po repre pauze je tu opět KNBL.

ČÍST DÁLE

17. 11. 2022

Preview: BC Geosan Kolín: NH Ostrava

Kolo: 9. kolo

Datum: 19.11.2022

 

Po reprezentačním bloku se opět naplno rozjede nejvyšší soutěž KNBL  Hráči NH se tentokrát rozjedou k zápasu do Kolína. S celkem, který momentálně drží v tabulce 5. místo, se v minulém roce utkali dvakrát a v obou případech odešli poraženi. 

Tým z Polabí má letos velmi silnou sestavu. Na rozehře se toči duo Číž - Šiška a pod košem zase operují Petráš s litevským pivotem Slavinskasem. Jeho čísla v zápasech jsou velmi plodná, drží si v průměru 18,2 bodů na zápas což mu vyneslo prozatimní 5 příčku v tabulce střelců v celé lize. 

V týmu kouče Konvalinky byl na startu sezóny také Lamb Autrey, ale na vlastní žádost z týmu odešel a posílil Hradec Králové.  

Ostravané před pauzou odehráli velice slušné utkání proti Nymburku. S hegemonem posledních let naší nejvyšší soutěže 30 minut držel krok následně však přišel bodový útlum a jasný favorit utkání si již vítězství nehodlal vzít. Nejlepším střelcem NH byl s 24 body Radukič a jen ukázal, proč je také v TOP4 nejlepších střelců ligy.  Zápas tradičně můžete sledovat na TVCOM. Odkaz je níže.

 

Saša Jankovič: " Po repre pauze se vydáváme do Kolína. Ten letos hraje velmi slušně a hlavně v podkošem a na rozehrávce má obrovskou sílu. My však chceme prolomit sérii porážek a dovést do Ostravy 2 body."

TVCOM: https://bit.ly/kolinnhtvcom

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále