Zítra nás čeká klíčová dohrávka na Hané

ČÍST DÁLE

19. 3. 2024

Preview: BK Redstone Olomoucko vs NH Ostrava

Kolo: 6. kolo skupiny A2

Datum: 20.3. od 18:00

Středa - dohrávky 6. kola skupiny A2 je třeba. I tak by se dal nazvat zítřejší důležitý duel, který mezi sebou odehrají Hanáci a svěřenci trenéra Adama Cholevy. A půjde o mnohé. Hosté budou jistě chtít svému sokovi vrátit trpkou porážku, kterou od nich v sobotu před televizními kamerami schytali.

V tomto duelu byli Olomoučtí od začátku lepší, daleko lépe doskakovali ba co víc, tak také střelba z perimetru byla podstatně % úspěšnější než u domácích. Ti kromě již zmíněných činností, které měli velmi špatné, tak také si v zápase nemohli pomoct ani TH.

Avšak to již minulost, je třeba se dívat směrem k zítřku. Zápas to bude jistě velmi napínavý a sledovat ho můžete na odkazu níže.

Ohlasy před zápasem: "Čeká nás těžké a především velmi důležité utkání. Musíme se poučit ze sobotního zápasu a hrát naplno na obou stranách palubovky od první do poslední minuty. Veřím, že dokážeme Olomoucko na jejich půdě porazit." říká Mikuláš Čank před utkáním.

"Vůbec nám nechutná porážka ze sobotního zápasu proti Olomoucku. Nehráli jsme týmově, špatně bránili a nezastavili jejich individuální předností jejich opor. Uděláme vše, co bude v našich silách, abychom zítřejší zápas vyhráli. Jsme motivováni, abychom přivezli domů výhru. " uzavírá preview Nihat Gurbuz

TVCOM: https://bit.ly/492Gutj

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále