Zítra nás čeká zápas na půdě JH.

Ve středu k Vajgaru.

ČÍST DÁLE

15. 2. 2022

Preview: GBA Fio banka JH vs NH Ostrava

Kolo: 4. kolo skupiny A2

Datum: 16.2.2022, v 19:00

 

Ve středu večer  ostravští basketbalisté odehrají další venkovní utkání. Tentokrát se vydají na jih republiky k Vajgaru. 

S tamějšími "Bankéři" se v navstavbové části utkají již podruhé. V prvním kole nadstavby si s nimi na domácí půdě poradili poměrně snadno a radovali se z výhry 98:83. Bodově se výborně činil zejména Radukič, autor 22 bodů.  

Jihočeši pak v následném kole podlehli doma Děčínu a následně se radovali z výhry na půdě Olomoucka. Touto výhrou se dotáhli na počet vítězství na svého soka z Hané. Do týmu kouče Abrahama opět přišla nová akvizice, tentokrát se jedná o Viniciuse da Silvu. Tento mladý hráč měří 213 cm a naposledy hrál 3. nejvyšší soutěž ve Španělsku. 

Ostravané se jistě budou chtít zítra zlepšit chuť po nepovedeném utkání na půdě Děčína. V tomto sobotním zápase sice dobře začli, ale především druhá perioda jim utekla. Pak sice opět stáhli duel na rozdíl 2 bodů, ale domácí Válečníci opět našli recept, jak uhájit domácí palubovku. 

Zítřejší utkání můžete sledovat na TVCOM v odkazu níže.

Saša Jankovič: " Zítra nás čeká zápas na půdě JH.Ten v posledním zápase přerušil sérii porážek a vyhrál v Olomouci. My si chceme spravit chuť po nepovedeném utkání v Děčíně a dovézt do Ostravy 2 body!" 

 

TVCOM: https://bit.ly/tvcomjhnh1

 

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

71:86

17:1233:3250:57

23. 5. 2024 17:30

SH Ostrava-Tatran - Ostrava, 2. kolo - Čtvrtfinále