Zítra dorazí Geosan Kolín.

Přidáno 23.03.2018, přidal Václav Mrkvica, přečteno 1478x

Po třech venkovních zápasech se představíme opět doma.

Review: NH Ostrava : Geosan Kolín

Kolo: 7. Kolo skupiny A2

Datum: 24.3.2018

Čas: 17:30

 

Vzájemná bilance: http://bit.ly/2hHWV6L

 

Po třech zápasech na venkovních hřištích se tentokrát představí ostravský celek na domácí palubovce. Sobotním soupeřem jim bude celek z Kolína. Geosan se potkal v nadstavbové části s rozporuplnou formou. Na jedné straně je schopen přehrát JH a na druhé straně dokáže ztratit dobře rozehraný zápas. Jako se mu to stalo, jak v našem vzájemném zápase na jejich palubovce, tak také ve středu v Ústí nad Labem. Tam v poločase dokonce vedl už o 18 bodů, ale nakonec prohrálitrojkou Šotnara v poslední vteřině utkání. 

Podobně vypjatá koncovka byla také v našem vzájemném zápase v Kolíně. Tam hosté celý zápas dotahovali a do vedení se dostali až v poslední minutě utkání. To vzal na sebe zodpovědnost Michal Medvecký a rozhodl o tom, že si z Polabí odvezeme cenné vítězství.

Ostravský celek, stejně jako jeho sobotní soupeř, má za sebou středeční vypjatý zápas.  V Brně byl nejdříve v 8 bodovém vedení, které náhle ztratil a díky Canadově trojce v poslední vteřině dostal zápas do prodloužení. V tom byli domácí zpočátku ve vedení, které nakonec ztratili zásluhou dua Stojačič – Blagojevič. Z našeho druhého hlavního města tak vezeme důležité vítězství. A na něj by rádi ostravští basketbalisté navázali v sobotu. Vidina play –off ještě není ztracena.

V tomto zápase se aktivně zapojí náš klub do projektu „Každý koš pomáhá“.  Do toho projektu se můžete zapojit také vy a to prostřednictvím SMS ve tvaru DMS SPORTBEZBARIER 30 na číslo 87 777 Cena jedné DMS  je 30 Kč, příjemce obdrží 29 Kč.

 I na tento zápas si můžete koupit lístek z domova. Stačí kliknout na odkaz co je níže. Partnerem zápasu je tentokrát hotel Imperial, který se nachází v centru Ostravy.  Vylosovaní výherci obdrží dva vouchery na nedělní brunch.

Ohlasy po středečním utkání:

Marek Stuchlý (asistent NH Ostrava): „Co k tomuhle utkání říct? Myslím, že nevyhrál lepší tým, ale určitě vyhrál šťastnější tým. Kdybych se vrátil k celému zápasu, tak po nepříliš podařeném úvodu, kdy jsme opravdu ještě spali v obraně, přišel Adam Choleva, který velice zvedl úroveň hry. My jsme vedli o 5 bodů, nedali jsme pět šestek v závěru, což to taky zdramatizovalo. Domácí šli do mírného vedení a my jsme to v poslední sekundě otočili, za to jsme rádi. Vyhrál šťastnější tým.“

Adam Choleva (křídlo NH Ostrava): „Závěr byl o štěstí, prvně Honza Kozina trefil super dobrou trojku, pro Brno už to mohlo znamenat vítězství, my jsme to nakonec nějak dotlačili do prodloužení a tam domácí vedli, my jsme se ještě nějak vrátili a těžkým koncem jsme vyhráli.“

 

TVCOM: http://bit.ly/2IKWGEv

FB: http://bit.ly/2ucaZPe

Lístky online:  bit.ly/nhbasket_predprodej

 

Další novinky

Nejčtenější články

přidáno 12.12.2017, přečteno 6709x

Milič Blagojevič v Kooperativa Faktor 1on1 Challenge!

přidáno 01.05.2018, přečteno 6402x

Basketbalisté NH Ostrava již podruhé mistry republiky !

přidáno 27.11.2016, přečteno 6262x

Seznamte se novou posilou! Přicházi Kevin Mays.

přidáno 20.10.2016, přečteno 5560x

Seznamte se s novou posilou! Přichází Deshawn Painter.

přidáno 23.11.2016, přečteno 5220x

Ukončení spolupráce s Isaacem Sevliem.