Buď součástí ALL STAR GAME i TY!

Přidáno 15.12.2020, přidal Václav Mrkvica, přečteno 541x

Zapoj se do dění ASG.

30. prosince proběhne tradiční ALL STAR GAME !

 

Buďte doma, přesto součástí
Tohle v Česku ještě nikdo nepřipravil! Plánujeme pro vás virtuální hlediště, které znáte ze zápasů NBA v posledním play-off. Originální prožitek zajistí obrovská LED obrazovka o délce 30 a výšce 5 metrů.

Proč pořádáme Kooperativa NBL All Star Game i letos za aktuální situace?
Je nám líto, že na basketbalová utkání stále nemohou fanoušci. I proto považujeme za důležité zachovat základní pilíře basketbalové ligové sezony, ke kterým All Star Game bezesporu patří. Naším cílem bude připravit vám maximálně možný prožitek z basketbalové show.

Formát zápasu
Také letos dojde na již tradiční souboj Mazáků a Mladých pušek. Veková hranic je pro letošek posunuta na 27 let. Oba kapitáni si vybírají základní pětku. Týmy pak doplní trenéři (Dino Repeša a Lubomír Růžička) společně s vedením soutěže. Pozor, oproti klasickému zápasu hrajeme 4x 5 minut čistého času.

Zažijte ASG jinak - fanděte jako v hledišti
Chcete se vidět v televizi? Chcete být mezi vyvolenými, kteří fandí v (digitálním) hledišti? Chcete hrát o zajímavé ceny? Je to jednoduché! Stačí vyplnit tento dotazník, čekat na další informace a 30. prosince sledovat Kooperativa NBL All Star Game se zapnutou web kamerou. Nebojte, zajistíme pro vás nezpožděný signál, takže vlastně budete první, kdo bude znát výsledek bitvy mezi Mladými puškami a Mazáky, vítěze 1on1 nebo Slam Dunku. A to už se vyplatí, ne? Registrace probíhá do 19. prosince.

Své registrace nám posílejte na mail: vasek.mrkvica@centrum.cz nebo můžete vyplnit tento formulář: https://bit.ly/asgformulář

Na daný mail nám zašlete své jméno, bydliště, telefon, mail, město a PSČ. 

Nejčtenější články

přidáno 12.12.2017, přečteno 6061x

Milič Blagojevič v Kooperativa Faktor 1on1 Challenge!

přidáno 01.05.2018, přečteno 5792x

Basketbalisté NH Ostrava již podruhé mistry republiky !

přidáno 27.11.2016, přečteno 5726x

Seznamte se novou posilou! Přicházi Kevin Mays.

přidáno 20.10.2016, přečteno 5020x

Seznamte se s novou posilou! Přichází Deshawn Painter.

přidáno 23.11.2016, přečteno 4704x

Ukončení spolupráce s Isaacem Sevliem.